چهارشنبه, 25 تير 1399
  • ساعت : ۸:۲۹:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ 
  • کد خبر : ۲۲۳۷
مراسم معارفه شهردار جدید تنكمان

 
 مراسم معارفه آقای رسول شاه کرمی بعنوان شهردار جدید شهر تنکمان باحضور مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد، مهندس فلاح پور مدیر کل شهری و شوراهای اسلامی البرز، بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر تنکمان برگزار شد.
 
در این جلسه فرماندار نظرآباد با اشاره بر ضرورت جلب رضایتمندی مردم و توجه به پاکیزگی، زیبایی و منظر شهرها گفت: توجه به پاکیزگی، بهداشت، زیبایی و منظر شهرها از جمله اصلی ترین وظایف شهرداری ها است که قطعا در اولویت قرار دادن این امور بخش اعظمی از رضایتمندی شهروندان را در پی خواهد داشت.
 
وی افزود: درآمد پایدار، پرداختن به مسائل عمرانی شهر و... از دیگر وظایف شهرداری ها است که می بایست باتوجه به وضعیت اقتصادی و اعتبارات فعلی موجود شهرداران گرامی به آن توجه اکید داشته و بیش از پیش برای کسب درآمد پایدار برنامه ریزی و اقدام نمایند.
 
مهندس صادقلو در ادامه در ارتباط با انتصاب شهردار جدید تنکمان بعنوان شهرداری بومی بیان کرد: بیش از دیگر موارد، نقطه قوت انتصاب آقای شاه کرمی بعنوان شهردار جدید تنکمان بومی بودن ایشان است که مطمئنا موجب خواهد شد با عرق، تعصب و شناخت بیشتری نسبت به شهر در خدمت به شهروندان عزیز شهر تنکمان کوشا باشد.
 
این مسئول یادآور شد: ما نیز بنا به وظایفی که داریم در تلاشیم با نگاهی عادلانه ناظر امور و خدمات رسانی ادارات و دستگاه های دولتی به مردم بوده و همچنین در اعتبارات تملک دارایی نیز باتوجه به نیازهای شهرستان تقسیم بودجه نماییم تا بتوان در بخش های مختلف شاهد پیشرفت و توسعه شهرستانمان بود.
 
گفتنی است مهندس فلاح پور مدیر کل شهری و شوراهای اسلامی البرز نیز در پایان لزوم تعامل خوب با شورا و خدمت صادقانه و واقعی به مردم را از مهم ترین وظایف شهرداران عنوان نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0